Aktualności

Lubuski Lider Biznesu 2017

Lubuski Lider Biznesu 2017

 

25 września w Pałacu Książęcym w Żaganiu odbyła się Gala finałowa Lubuskiego Lidera Biznesu. Była to już IX edycja Konkursu. Do rywalizacji w tym roku stanęło 71 lubuskich przedsiębiorstw.

"Lubuski Lider Biznesu" jest prestiżowym konkursem w zachodniej Polsce, który docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa w naszym rejonie.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy brać udział w konkursie i otrzymaliśmy Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii małe przedsiębiorstwo.

 

Przerwa urlopowa

W dniach od 7 do 19 sierpnia będzie w naszym Serwisie przerwa urlopowa, przepraszamy za niedogodności i zapraszamy ponownie od 20 sierpnia.

W czasie przerwy urlopowej, odbędzie się dyżur w biurze w godzinach 08:00 -16:00 (poza 14.08).

 

 

 

Podziękowanie od ZSP3

Za nami kolejny owocny rok szkolny, w którym mieliśmy okazję współpracować z kilkoma szkołami zawodowymi, których uczniowie odbyli praktyki w naszym Serwisie. Mamy kilku absolwentów, niektórzy uczniowie wrócą do nas jeszcze na kolejny rok nauki, jak również przyjdą nowi uczniowie. Cieszymy się, że mogą u nas uzyskać potrzebną wiedzę i praktykę w przygotowaniu do zawodu. 

Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Nowej Soli, w ramach podziękowania ofiarował naszej firmie pamiątkową statuetkę. Serdecznie dziękujemy!

 

Festyn Rodzinny w Przedszkolu

W ostatnią sobotę odbył się Festyn Rodzinny w Przedszkolu prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety w Otyniu, nasza firma miała przyjemność pomóc w organizacji festynu.

 

Festyn udał się znakomicie, była piękna pogoda, na licznie przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw. 

 

Zdjęcia z festynu można obejrzeć na stronie Przedszkola.

 

Otrzymaliśmy piękne podziękowanie od Przedszkola, które sprawiło nam wielką radość :) 

 

 

Przygotuj Auto na wiosnę!

Rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, natura budzi się do życia, a pogoda zmienia na coraz cieplejszą. To czas kiedy warto pomyśleć o przygotowaniu samochodu na nową porę roku! Zapraszamy na sezonową wymianę opon i serwis klimatyzacji - umów się do końca marca na te dwie usługi jednocześnie, a odgrzybianie klimatyzacji zrobimy GRATIS! Przypominamy, że jest możliwość przechowania opon do kolejnego sezonu! 

 

Dzień Kobiet!

Drogie Panie z okazji Dnia Kobiet, życzymy Wam, całą masę miłości, szczęścia i zdrowia - tak dzisiaj jak i na zawsze.

Tym samym zapraszamy drogie Panie, na darmowy sprawdzian bezpieczeństwa auta w Auto-Komplex. Wystarczy w dniach 6-9 marca wysłać wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z hasłem "Dzień Kobiet" - odezwiemy się ze szczegółami. 3 pierwsze Panie będą mogły również bezpłatnie przełożyć opony z zimowych na letnie - w dogodnym dla nich terminie.

Nasi mechanicy na szkoleniach

W ostatnim czasie pracownicy naszej firmy wzięli aktywny udział w profesjonalnych szkoleniach dotyczących najnowszych sprzęgieł jak również wybranych aspektów napraw pojazdów hybrydowych różnych marek. 

Nasi mechanicy jako pierwsi od lat nie tylko naprawiają pojazdy elektryczno-benzynowe ale również na bieżąco poszerzają swoją wielomarkową wiedzę.

Zawsze chętnie korzystamy z możliwości zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy na szkoleniach, przede wszystkim tych dotyczących nowinek technicznych. Mechanicy wrócili z zapałem do pracy, a my już szykujemy się na kolejne szkolenie, w którym - tym razem, wezmą udział nasi lakiernicy.

 

  

Obchody 70-lecia ZSP 2 "Nitki"

23 lutego 2017r. odbyły się uroczystości obchodów 70-lecia Szkoły ZSP 2 "Nitki"

Pan Łukasz Szarama, który jest absolwentem "Nitek" został zaproszony na obchody, które odbyły się w Nowosolskim Domu Kultury.

Firma Auto-Komplex od wielu lat współpracuje ze Szkołą, między innymi w formie nauki zawodu uczniów "Nitek" czy organizowaniu konkursów. To zaangażowanie w rozwój szkoły jak i wsparcie w jej funkcjonowaniu zostało docenione przez Dyrekcję oraz Społeczność Szkolną.

W ramach uznania wręczono nam pamiątkową statuetkę, za którą w imieniu całej Firmy Auto-Komplex serdecznie dziękujemy! Czujemy się zaszczyceni takim wyróżnieniem i jednocześnie życzymy sukcesów w kształceniu specjalistów w rozmaitych zawodach!