Porady i wskazówki

Samochody nie mają dla nas tajemnic. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i naszym doświadczeniem - sprawdź nasze porady

Wymiana opon Otyń

 

Zbliża się zima, a ty jeszcze nie wymieniłeś opon na zimowe? Musisz przystosować swój samochód do trudnych warunków na drodze. Im szybciej umówisz się na wymianę opon, tym krócej będziesz czekać w kolejce.

Dlaczego należy wymieniać opony w dobrych warsztatach wulkanizacyjnych? Powodów jest całe mnóstwo. Przede wszystkim prace zostaną tam wykonane profesjonalnie i z użyciem dobrej jakości narzędzi. Liczy się również wiedza i doświadczenie.

Wymiana opon Otyń to pewność, że samochody wyposażone w czujniki ciśnienia, zostaną prawidłowo serwisowane. Niewiedza lub brak umiejętności niektórych wulkanizatorów prowadzi do tego, że podczas zdejmowania opon z kół, uszkodzone zostają czujniki. To z kolei oznacza wyższe koszta. Jeżeli wybierzesz nasz serwis, możesz być pewien że wymiana opon Otyń zostanie wykonana szybko i skutecznie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Mile zaskoczony będziesz również ceną, która jest znacznie niższa niż u konkurencji. Możliwość umawiania wymiany opon na konkretną godzinę, to następny ważny atut naszej firmy. Zapraszamy.